STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená v srpnu

Srpen, skvělý čas pro dovolenou! Prázdninový srpen je plný slunečných paprsků a prohřátého moře. Pokud plánujete dovolenou v srpnu, přinášíme inspiraci a tipy, kam v srpnu na dovolenou.

Sázka na jistotu je Řecko s nádhernými plážemi, čistým mořem a typickou řeckou pohodou. Záruka úžasné dovolené. A co dovolená v srpnu levně? Letní klasika Chorvatsko nabízí krásné pobřeží, malebná městečka a ostrovy plné přírodních krás. Navštivte Istrii, chorvatskou perlou, která potěší milovníky zábavy i relaxace. Itálie patří mezi letní dovolenkové stálice. Obdivujte Toskánsko, ochutnejte tamní gastronomii, navštivte Benátky a nasajte pravou italskou atmosféru.

A co exotika v srpnu? Proč ne. Kapverdy přitahují po celý rok milovníky exotiky díky svým bílým plážím, tyrkysovému moři a celoročně slunečnému počasí. Pokud toužíte po dokonalém relaxu a objevování odlehlých koutů, pak jsou Kapverdy skvělou volbou. Na Bali je v létě sezóna krásného počasí. Navštivte tento jedinečný kout země. Nemůže zklamat. A co podmanivá Srí Lanka? Severovýchodní část je v srpnu nejvhodnější. Krajina čajových plantáží vám učaruje.

Užijte si svoji dovolenou v srpnu plnou slunce, moře a jedinečných zážitků!

  Nejširší nabídka zájezdů

  Nabízíme zájezdy od více než 300 českých a německých cestovních kanceláří. Na jednom místě najdete dovolenou přímo vám na míru.

  Stejné ceny jako u CK

  Zájezdy u nás pořizujete za stejnou cenu jako u pořádajících CK. Nabídky konstantně monitorujeme a neustále aktualizujeme.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky CK? Chcete výběr zájezdu konzultovat s odborníkem? Rezervujete si termín on-line schůzky s prodejcem!

  Zájezdy do Řecka v srpnu

  Stahuji data

  Do Chorvatska v srpnu

  Stahuji data

  Dovolená v Itálii v srpnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Bulharska v srpnu

  Stahuji data

  Do Španělska v srpnu

  Stahuji data

  Na Kypr v srpnu

  Stahuji data

  Dovolená na Azorech v srpnu

  Stahuji data

  Do exotiky na dovolenou v srpnu