STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená u moře v únoru

Představte si dokonalý únik od zimního počasí. Přímo do náruče exotické dovolené u moře v únoru. Ať už toužíte po relaxaci na zlatých písečných plážích, potápění v křišťálově čistých vodách nebo objevování místní kultury, naše nabídka dovolené v únoru u moře je přesně to, co potřebujete. Zima je dlouhá, ale na exotické dovolené na ni můžete na chvíli úplně zapomenout. Vybírejte z doporučených destinací, kde vás čeká ideální kombinace relaxace, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Vydejte se za teplem v únoru a hoďte na chvíli zimu za hlavu.

Kam na dovolenou k moři v únoru? Mezi nejoblíbenější destinace patří krásné Kapverdy, Kanárské ostrovy, které jsou známé svými mírnými klimatickými podmínkami po celý rok. Egypt, to je stálice dovolenkových destinací a ani v únoru tomu není jinak. Čím dál víc populárnější jsou mezi turisty Emiráty, které v sobě propojují nejmodernější architekturu a tradiční kulturu.

Do popředí oblíbených zemí, kam se jezdí na exotickou dovolenou se dostal Omán, který je v únoru pro vaši dovolenou ideální. Typická exotická dovolená v únoru to jsou nádherné Maledivy s dlouhými bílými plážemi a azurově čistou vodou, či malebně kouzelný Zanzibar. Další v únoru oblíbené destinace jsou Srí Lanka, Madeira, Kuba a Mexiko.

Chcete výběr zájezdu konzultovat s odborníkem? Nemáte čas obcházet pobočky cestovních kanceláří a agentur? Rezervujte si videohovor s naším prodejcem! Už si nemusíte brát dovolenou, abyste si zařídili dovolenou!

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky CK? Chcete výběr dovolené konzultovat s odborníkem? Rezervujete si termín online schůzky s naším prodejcem na dobu, která vyhovuje vám!

  Do Egypta v únoru

  Stahuji data

  Dovolená na Zanzibaru v únoru

  Stahuji data

  Maledivy v únoru

  Stahuji data

  Do Dominikány v únoru

  Stahuji data

  Dovolená na Madeiře v únoru

  Stahuji data

  Na Kubu v únoru

  Stahuji data

  Zájezdy na Mauricius v únoru

  Stahuji data

  Dovolená na Kapverdách v únoru

  Stahuji data

  Do Ománu v únoru

  Stahuji data

  Na Srí Lanku v únoru

  Stahuji data