STUDENT AGENCY Dovolená

Tipy kam vyrazit na Velikonoce

Svátky jara jinak. Vyrazte za pomlázkou na Maledivy či na ostrovy zeleného mysu Kapverdy, do uhrančivé Dominikánské republiky nebo do Egypta či Emirátů.

Zažijte Velikonoce jinak, u moře. Vydejte se za sluncem a pohodou s rodinou třeba do Tunisu, nebo na Kanárské ostrovy. Kromě příjemných teplot oceníte i rozmanitou přírodu zahrnující sopky, písečné duny, pohoří i pralesy.

A co zkusit třeba kouzelný Omán? Ománu se říká “perla arabského světa”. Dnes je oblíbeným výletním letoviskem se spoustou krásných hotelů a luxusních resortů. Objevte tuto perlu mezi cestovatelskými drahokamy i vy a vyberte si z nejširší nabídky zájezdů českých a německých CK na trhu zájezd pro vaše velikonoční dovolenkování.

Na dovolena.cz si každý vybere.

  Nejširší nabídka

  Na dovolena.cz je nejširší nabídka zájezdů od českých a německých cestovních kanceláří na trhu. U nás si vybere každý. Hledejte, porovnávejte, najděte. A vydejte se na dovolenou, která je ušitá přímo vám na míru.

  Komplexní zajištění

  S námi je cestování hračkou. Postaráme se o vás od začátku do konce. Poradíme s výběrem, či vyhledáme zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme pojištění za výhodné ceny, zajistíme parkování či dopravu na letiště.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? V naší nabídce máme odlety nejen z českých, ale i evropských letišť. Můžete tak své cesty kombinovat dle svých plánů.

  Zájezdy k moři o Velikonocích

  Stahuji data

  Velikonoce na horách či ve městě?

  Plánujete strávit Velikonoce na horách, nebo využít prodloužený víkend poznáváním vekoměst? Vydejte se zalyžovat si do Itálie Itálie, Rakouska, Francie či Švýcarska. Objevujte v rámci eurovíkendů populární velkoměsta jako je Paříž, Londýn, Řím, či Barcelona. Užijte si Velikonoce, tak jak si přejete. Mrkněte na naše tipy.

  Zájezdy na hory o Velikonocích

  Stahuji data

  Zájezdy do velkoměst o Velikonocích

  Stahuji data

  Pobyty na horách dle destinace

  Tipy na zájezdy do velkoměst