STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená v exotice za first minute ceny

Nestihli jste dovolenou v létě? Nevadí!

Odleťte si prodloužit léto do některé z vyhledávaných exotických destinací. Utečte sychravému podzimu. Schovejte se před chladem zimy. Nabijte se sluncem a zážitky. Splňte si svůj sen o dovolené v exotické destinaci.

Využijte výhodného nákupu first minute zájezdu, ke kterému se váže spousta výhod, jako jsou nízké rezervační zálohy, výrazné slevy z běžných cen zájezdů, děti zdarma, změna dovolené zdarma a další výhody pro vaši ideální dovolenou v exotické destinaci. Zažijte na vlastní kůži neodolatelné a jedinečné krásy Bali, Thajska, Mauriciusu, Kuby, Mexika a dalších lákavých destinací.

Oblíbené podzimní termíny, stejně jako ty v období kolem Vánoc a Silvestra, se plní vždy velmi rychle.

Neváhejte a objednejte si svou dovolenou do exotiky včas.

  Náš TIP Bali

  Stahuji data

  Náš TIP Thajsko

  Stahuji data

  Náš TIP Mauricius

  Stahuji data

  Náš TIP Mexiko

  Stahuji data

  Náš TIP Kuba

  Stahuji data

  TOP destinace blízké exotiky

  Láká vás exotika? Nechcete přitom trávit dlouhé hodiny na cestě? Prozkoumejte naši pestrou nabídku blízké exotiky, kde se můžete za příznivé ceny slunit na pláži téměř po celý rok. Čepice a šály nechte doma, sbalte plavky a sluneční brýle a už za pár hodin si můžete užívat pláž, sluneční paprsky a objevovat krásy podmořského světa.

  Náš TIP blízká exotika

  Stahuji data

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.