STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená v exotice přímým letem z Prahy

Užijte si pravou exotiku!

Připravili jsme pro vás nabídku do luxusních exotických destinací, kam si zaletíte přímým letem z Prahy bez mezipřistání. Exotika nikdy nebyla blíž! Jen 8 hodin letu a můžete se slunit na kouzelných plážích. Přestaňte snít a rezervujte si zájezd třeba na Zanzibar, do Dominikány, nebo do Emirátů.

Cestujte bez obav! Využijte cestovní pojištění, které kryje náklady spojené s COVID-19 včetně storna i karantény. Více informací o Cestovním pojištění od STUDENT AGENCY.

Na dovolena.cz si každý vybere.

  Zájezdy do Dominikány

  Stahuji data

  Zájezdy na Zanzibar

  Stahuji data

  Zájezdy do Thajska

  Stahuji data

  Zájezdy do Emirátů

  Stahuji data

  Zájezdy do Ománu

  Stahuji data

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.