STUDENT AGENCY Dovolená

Tipy na zážitky - Inspirace, rady a tipy na dovolenou

Omrkněte naše tipy na aktivity a místa, které jsme vybrali pro vaše cesty. Vydejte se za nezapomenutelnými zážitky. Od adrenalinových sportů, přes kulturní akce, až po relaxační pobyty v přírodě. Nechte se inspirovat a objevujte nové možnosti, jak prožít dovolenou naplno.
ArticlesGrid_title__1XB_B

Nezapomenutelné pouštní dobrodružství na Sahaře v Maroku

Maroko je exotická země plná dobrodružství, která láká cestovatele z celého světa. Poznávání saharské pouště v Maroku nabízí jedinečnou kombinaci nekonečných písečných dun, starobylých měst a živé berberské kultury. Vaše cesta vás zavede do srdce největší horké pouště na světě, kde se rozkládají duny Erg Chebbi a Erg Chigaga s neuvěřitelnou scenerií. Během dne můžete vyrazit na jízdu na velbloudech, prozkoumávat oázy a berberské vesnice, nebo zkusit adrenalinové aktivity jako jízdy na čtyřkolkách a sandboarding. Po západu slunce se připravte na noční oblohu plnou hvězd, jakou jste ještě nikdy neviděli a zaposlouchejte se do tradiční berberské hudby. Dobrodružství na Sahaře v Maroku není jen o objevování nekonečných písků a dun, ale také o spojení s místní kulturou, poznávání historie, kuchyně a způsobu života, který je hluboce spojen s touto impozantní krajinou.

2. 4. 2024

ArticlesGrid_title__1XB_B

Počasí na Azorech: Kdy se vydat na Azorské ostrovy?

Azorské ostrovy, perla uprostřed Atlantického oceánu, jsou skvostem přírodní krásy, který přitahuje cestovatele z celého světa. Tato skupina portugalských ostrovů je známá svou pohádkovou krajinou, od sopečných kráterů po zelené údolí a hřejivé termální prameny. A kdy je nejlepší doba pro návštěvu a jaké počasí vás tam čeká v různých měsících? Pojďme se na to podívat podrobněji.

20. 3. 2024

ArticlesGrid_title__1XB_B

Svatba v ráji: Řekněte si své "ano" na Maledivách

Představte si, jak stojíte s partnerem bosí na bílém písku, s větrem ve vlasech a výhledem na nekonečný oceán azurové barvy. Tento sen může být vaší realitou, pokud si vyberete Maledivy jako destinaci pro vaši svatbu. Maledivy, souostroví více než tisíce ostrovů uprostřed Indického oceánu, jsou synonymem romantiky a exkluzivity. Pro mnohé páry po celém světě představují Maledivy ten nejlepší možný začátek společného života. Svatba na Maledivách je zážitek, který překoná všechna očekávání a spojuje v sobě dokonalou přírodní krásu, luxus a intimní atmosféru.

7. 3. 2024

ArticlesGrid_title__1XB_B

Plavba po zátoce Halong: Klenot jihovýchodní Asie

Zátoka Halong, nebo-li Halong Bay Vietnam, je klenotem vietnamského přírodního dědictví a láká návštěvníky svou nepopsatelnou krásou a mystickou atmosférou. Patří k jednomu z nejslavnějších a nejobdivovanějších míst ve Vietnamu. Toto úchvatné místo, rozprostírající se na severovýchodě Vietnamu, představuje domov pro více než 1 600 vápencových ostrůvků a izolovaných skalek, které tvoří jedinečný a fascinující krajinný útvar. Tyto ostrůvky a skály, obklopené krystalicky čistou vodou, vznikly během milionů let erozí a mají rozličné tvary a velikosti, což přispívá k neopakovatelnému vzhledu zátoky. A co ještě dělá toto místo tak magickým a nezapomenutelným?

12. 2. 2024

1 z 4